1949-50 — Joseph Ehnot (Sharon, Pennsylvania)
1950-51 — Michael Mihalov (Bridgeport, Connecticut)
1951-52 — Chuck Schmidt (Columbus, Ohio)
1952-53 — John Ahart (Marietta, Ohio)
1953-54 — Bob Lindamood (Marietta, Ohio)
1954-55 — Bob Finney (Cranford, New Jersey)
1955-56 — Raynald Lane (Marietta, Ohio)
1956-57 — John Spindler
1957-58 — Mike Leahy (Louisville, Ohio)
1958-59 — George Gadbois (Wollaston, Massachusetts)
1959-60 — Arne Carlson (Fairfield, Connecticut)
1960-61 — Arne Carlson (Fairfield, Connecticut)
1961-62 — Larry Huffman (Hillsboro, Ohio)
1962-63 — Richard Knapp (Torrington, Connecticut)
1963-64 — Terry Pagliari (Frank, Pennsylvania)
1964-65 — Anthony Lesh (Cleveland, Ohio)
1965-66 — Edwin J. Foltz Jr. (Gladwyne, Pennsylvania)
1966-67 — John B. Hexter (Shaker Heights, Ohio)
1967-68 — Aaron Handleman (Bridgeport, Connecticut)
1968-69 — Ray Anderson (Carrolton, Ohio)
1969-70 — Earle Maiman
1970-71 — Charles Dawes (Marietta, Ohio)
1971-72 — Dwight Ely (Montrose, Pennsylvania)
1972-73 — Joel Sowalsky (West Hartford, Connecticut)
1973-74 — Charlie Nelson (Washington, D.C.)
1974-75 — Mary Beth Rhoads (Circleville, Ohio)
1975-76 — Kevin O'Brien (Canton, Ohio)
1976-77 — Dick Meyer (Columbus, Ohio)
1977-78 — Bob Friedman (Elkins Park, Pennsylvania)
1978-79 — Cici Master (Lake Forest, Illinois)
1979-80 — Joseph Quinn (Wynnwood, Pennsylvania)
1980-81 — Mario Teisl (North Olmstead, Ohio)
1981-82 — Keith Marselo (Warwich, Rhode Island)
1982-83 — Gene Hoffert (Staatsburg, New York)
1983-84 — Timothy Bennett (Stamford, Connecticut)
1984-85 — Alex Martinez (Almeria, Spain)
1985-86 — Kyle Thomas (Williston, North Dakota)

1986-87 — Maria Foss (Canton, Ohio)
1987-88 — Richard Borghese (Columbus, Ohio)
1988-89 — Robert Metz (Geneva, New York)
1989-90 — Michael Moffitt (Wadsworth, Ohio)
1990-91 — Michael Moffitt (Wadsworth, Ohio)
1991-92 — Jeff Powers (Youngstown, Ohio)
1992-93 — Chris Tippie (Battle Ground, Washington)
1993-94 — Chris Tippie (Battle Ground, Washington)
1994-95 — Paula King (Columbus, Ohio)
1995-96 — Paula King (Columbus, Ohio)
1996-97 — Jason Constantino
1997-98 — Benjamin Allen 
1998-99 — Christy Stroh (Washington, West Virginia)
1999-00 — Amy Jantz (Pittsburgh, Pennsylvania) 
2000-01 — Scott Thatcher (Belmont, Ohio)
2001-02 — Edward Lewis (Massillon, Ohio)
2002-03 — Kasey W. Drennen (Marietta, Ohio)
2003-04 — Jonas A. Foit (Winter Garden, Florida)
2004-05 — Michael Conte (Mays Landing, New Jersey)
2005-06 — Michael Joliat (Pepper Pike, Ohio)
2006-07 — Lauren Thompson (Bethel Park, Pennsylvania)
2007-08 — Tori Caracciolo (Cherry Hill, New Jersey)
2008-09 — Jeffrey R. Kimble (Hopedale, Ohio)
2009-10 — Kyle Thauvette (Dalton, Ohio)
2010-11 — Joshua Maxwell (Malta, Ohio)
2011-12 — Ryan Nolen (Belpre, Ohio)
2012-13 — Connor Walters (Bay Village, Ohio)
2013-14 — Jessica Johnson (Johnstown, Ohio)
2014-15 — Taylor Myers (Beallsville, Ohio)
2015-16 — Kennedy Clyde (Chagrin Falls, Ohio)
2016-17 — Emily Drabeck (Washington, Pennsylvania)
2017-18 — Paige Berschet (London, Ohio)
2018-19 — Emily Vigue (Lancaster, Ohio)
2019-20 — Rachel Ewing (Stockton, California)